Nuostabus varžovų įvartis atėmė pergalę iš Madrido „Real“

„Real“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Real Betis“ komanda. X nuotr

Madrido „Real“ gali prarasti pirmą poziciją Ispanijos futbolo čempionate. Sevilijoje vykusiose rungtynėse „Real“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Real Betis“ komanda.

53 minutę po tikslaus Brahimo Diazo perdavimo įvartį pelnė vienas prieš vartininką atsidūręs Jude‘as Bellingghamas. Tai 13 brito įvartis Ispanijos čempionate ir 16 sezone per 18 rungtynių.

53 minutę įvartį pelnė vienas prieš vartininką atsidūręs Jude‘as Bellingghamas

Tačiau 66 minutę puikiu tolimu smūgiu rezultatą išlygino Aitoras Ruibalis. Tai pirmas ispano įvartis šį sezoną.

66 minutę puikiu tolimu smūgiu rezultatą išlygino Aitoras Ruibalis

Carlo Ancelotti vadovaujama komanda po 16 turų yra surinkusi 39 taškus. Pergalės atveju ją pralenktų „Girona“, tačiau pastarajai tai padaryti bus nelengva.

„Girona“ sekmadienį 22:00 Lietuvos laiku išvykoje žais su trečioje vietoje žengiančia „Barcelona“ komanda.

Kitas Ispanijos čempionato rungtynes „Real“ žais su 12 vietą užimančiu „Villareal“ klubu.