Nuostabus Oyewusi „Žalgiriui“ dovanojo lygiąsias išvykoje su „Basel“

Mathias Oyewusi. Vilniaus „Žalgirio“ facebook nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ pademonstravo tikrą kovotojų charakterį, Šveicarijoje vykusiose rungtynėse panaikino dviejų įvarčių atsilikimą ir pelnė gražias lygiąsias su ryškiu rungtynių favoritu laikytų „Basel“ klubu. Susitikimo didvyriu tapo Mathias Oyewusi. Jis po eilinių įspūdingų greitų išpuolių pelnė abu žaliai baltų įvarčius – 2:2.

Švento Jokūbo stadione vykusių rungtynių pačioje pradžioje „Žalgiriui“ teko šaltas dušas. Jau antrą rungtynių minutę nuostabiu smūgiu iš už baudos aikštelės kamuolį į viršutinį Edvino Gertmono ginamų vartų kampą pasiuntė Andy Dioufas.

„Žalgiris“ blaškėsi aikštėje ir tuo 18-ą minutę aikštės šeimininkai dar kartą pasinaudojo. Dar vienu gražiu smūgiu rezultatą padvigubino Andi Zeqiris.

„Basel“ pirmaujant 2:0 žaidimas išsilygino ir Vilniaus „Žalgiris“ ėmė sėkmingiau ieškoti kelių link varžovų vartų. Lietuvos čempionai didino spaudimą ir jis nulėmė įvartį.

43-ią minutę Mathias Oyewusi reaktyviniu greičiu pribėgo prie „Basel“ vartininko ir pastarajam mušant kamuolį nuo vartų staigiu kojos kištelėjimu nukreipė jį į vartus.

Antroje rungtynių pusėje po Franciso Kyeremeh tikslaus perdavimo tas pats M.Oyewusi puikiai įkirto į „Basel“ baudos aikštelę ir 62-ą minutę dar kartą nuginklavo Marwiną Hitzą.

Po šių lygiųjų Vilniaus „Žalgiris“ turi penkis taškus po penkerių rungtynių ir išsaugojo viltis patekti į kitą etapą. Vladimiro Čeburino auklėtiniai paskutines grupės rungtynes žais namie su „Slovan“ klubu, kuris rungtynėse namie 2:1 nugalėjo „Pyunik“ futbolininkus.