Nuo Sabonio pabaigoje nusisukusi sėkmė atėmė dovaną Valančiūnui

Domantas Sabonis (Kings nuotr.)

Puikias rungtynes žaidusiam Domantui Saboniui ir jo atstovaujamai Sakramento „Kings“ ekipai fortūna mačo pabaigoje atsuko nugarą.

Šeštadienio rytą Mike’o Browno vadovaujama Sakramento komanda namuose po dramatiškos atomazgos 107:108 krito prieš Finikso „Suns“ krepšininkus.

Dar likus minutei iki mačo pabaigos „Kings“ pirmavo 107:103, tačiau iš Sabonio kamuolį perėmęs Bradley Bealas mažino „Suns“ atsilikimą perpus. Lietuviui netrukus prieš Keviną Durantą buvo fiksuojama pražanga, o JAV krepšinio žvaigždė sumetė abi baudas ir lygino rezultatą. Paskutinėje „Kings“ atakoje savo metimo nepataikė De’Aaronas Foxas, o lietuvis vėl prasižengė. Šįkart – prieš vieną ir lemtingą baudą pataikiusį Jusufą Nurkičių.

„Suns“ nesėkmė Sabonio komandos tvirtovėje būtų atnešusi gerą žinią kito lietuvio Jono Valančiūno atstovaujamai Naujojo Orleano „Pelicans“ komandai. „Kings“ pergalės atveju „pelikanai“ būtų užsitikrinę 6 vietą ir tiesioginį kelialapį į atkrintamąsias.

Savo ruožtu pati „Kings“ po pralaimėjimo smuktelėjo į 10-ą vietą.

Sabonis aikštelėje šeštadienį iš viso praleido 42 minutes, per kurias pelnė 25 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. 27-erių lietuviui tai buvo 76-as dvigubas dublis šiame sezone.

Saboniui geriausiai talkinęs Foxas finišavo su 23 taškais, 6 rezultatyviais perdavimais ir 5 atkovotais kamuoliais. Tiek pat taškų sumetė ir Keeganas Murray.

„Suns“ komandą į priekį tempė lyderių trejetas: Durantas surinko 28 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus, Devinas Bookeris – 21 tašką, 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 atkovotus kamuolius, Bradley Bealas – 20 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.