Nunno karjeros rungtynės garantavo „Panathinaikos“ antrą vietą sezone

paobc X nuotr.

Atėnų „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu tik ketvirtajame kėlinuke susitvarkė Berlyno ALBA ir užsitikrino antrą vietą Eurolygos reguliariajame sezone.

Namuose rungtyniavę Atėnų krepšininkai, dėka 24:12 laimėto lemiamo ketvirčio, 84:75 nugalėjo priešininkus iš Berlyno.

Grigonis ant parketo praleido 31 minutę ir surinko 11 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit.), Rezultatyviausias karjeros rungtynes Europoje sužaidė PAO amerikietis Kendrickas Nunnas. Jis viso suvertė 28 taškus (6/9 dvit., 5/8 trit.) ir pridėjo 4 rezultatyvius perdavimus bei 25 naudingumo balus.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kostas Sloukas. Graiko sąskaitoje – 16 taškų (3/3 trit.), 4 sugriebti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 27 naudingumo balai.

Berlyno komandai Khalifa Koumadje pelnė 13, o Sterlingas Brownas ir Ziga Samaras – po 12 taškų.

Ergino Atamano auklėtiniai lauks savo varžovų turnyro ketvirtfinalyje, kurie paaiškės po Tel Avivo „Maccabi“ dvikovos su „Baskonia“ arba Bolonijos „Virtus“ krepšininkais.

„Panathinaikos“ pirmą kartą nuo 2018 metų Euroygos atkrintamosiose turės namų aikštelės pranašumą. Praėjusiame sezone jie užėmė tik 17-tą vietą.

Pergalę apkartino komandos gynėjo Jeriano Granto trauma. Žaidėjas spėjo sužaisti 11 minučių, taškų nepelnė, o rungtynių tęsti negalėjo, nes patyrė kelio traumą.

ALBA liko paskutinėje Eurolgyos vietoje, jų sąskaitoje – viso 5 pergalės ir 29 pralaimėjimai.