Nulinis Giedraitis ir užtikrinta „Real“ pergalė Belgrade

Real Madrid Basket X nuotr.

Rokas Giedraitis pirmą kartą sezone nepelnė nei vieno taško, o jo Belgrado „Crvena Zvezda“ namuose nepasipriešino Madrido „Real“ ekipai – 58:72.

Madrido komanda iškovojo 4 pergalę iš eilės ir 14 apskritai. Vienvaldžiai lygos lyderiai vienintelį pralaimėjimą patyrė Stambule, prieš rytojaus Kauno „Žalgirio“ varžovus – „Fenerbahče“.

Šeimininkai lygos čepionų titulą ginančiai komandai priešinosi tik pirmą kėlinuką, kuris baigėsi lygiosiomis – 20:20. Antrajame ketvirtyje Madrido žaidėjai susikrovė dviženklį pranašumą, kurį po pertraukos tik didino. Rungtynių pabaigą sėkmingai sužaidę Belgrado krepšininkai sumažino skirtumą iki padoraus.

„Real“ rungtynėse įspūdingu taiklumu metė dvitaškius. Jie pataikė 17 metimų iš 23 (73,9 proc.). Taip pat karališkojo klubo žaidėjai išdalino net 22 rezultatyvius perdavimus prieš varžovų 15.

Giedraičiui rungtynės nesusiklostė. Lietuvis ant parketo praleido nepilnas 16 minučių ir prametė 2 dvitaškius bei 1 tritaškį. Rokas po 2 kartus sugriebė kamuolį ir suklydo bei rungtynes baigė su -3 naudingumo balais.

Į priekį šeimininkus vedė Milošas Teodosičius ir Luka Mitrovičius, pelnę po 14 taškų. Joelis Bolomboy’us įmetė 2 taškus, tačiau sugriebė 10 kamuolių.

Madrido komandoje Mario Hezonja surinko 17 taškų (3/9 trit.) ir atkovojo 10 kamuolių. Vincentas Poirier pridėjo 14 (6/7 dvit.), o Eli Ndiaye – 10 taškų.’

Ne itin išsiskyrė Facundo Campazzo, kuris tepelnė 3 taškus ir atliko, sau neįprastai mažai, 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitose šios savaitės rungtynėse „Real“ namuose priims kitą Belgrado ekipą – „Partizan“, o Giedraitis su komandos draugais žais išvykos rungtynes Belgrade, kur susikaus su Tel Avivo „Maccabi“.