Nugalėtojas spręsis Katalonijoje: lyderių įvarčiai lėmė „Barcos“ ir „Napoli“ lygiąsias

Robertas Lewandowskis nutraukė savo įvarčių sausrą UEFA Čempionų lygoje ir padėjo „Barcelona“ ekipai pasiekti lygiąsias 1:1 Neapolyje. Šeimininkų vienintelį smūgį į vartų plotą rungtynėse realizavo Victoras Osimhenas.

Apylygėse rungtynėse pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Po pertraukos, sužaidus 15 minučių, Robertas Lewandowskis priėmė kamuolį šeimininkų baudos aikštelėje ir tiksliu smūgiu iš 13-14 metrų tarp dviejų varžovų pasiuntė kamuolį į apatinį Alexo Mereto ginamų vartų kampą.

Tai buvo pirmas lenko įvartis Ęempionų lygoje po keturių sausų rungtynių. Ilgiau nemušęs turnyre Lewandowskis buvo tik 2018 metais, kai nepelnė įvarčio penkiose rungtynėse iš eilės.

Praėjus dar 15-ai minučių Victoras Osimhenas laimėjo jėgos dvikovą baudos aikštelėje su katalonų gynėju ir nepaliko jokių šansų Andre ter Stegenui. Įvarčio įkvėpti „Napoli“ užgulė katalonų vartus, kėlė vieną kapinį po kito, bet antro įvarčio sukurti nepajėgė.

Paskutinėmis rungtynių akimirkomis Ilkay’aus Gundongano iš baudos aikštelės prieigų smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia Italijos komandos vartų, o netrukus teisėjas pakelbė rungtynių pabaigą.

Barselonos futbolininkai į vartų plotą mače smūgiavo 6 kartus, o Osimheno įvartis tuo pačiu buvo ir vienintelis „Napoli“ pataikytas smūgis rungtynėse. Šeimininkai kėlė 7 kampinius, o „Barcelona“ – 4.

Atsakomosios rungtynėse „Camp Nou“ stadione įvyks kovo 12 dieną.