Nokdaune atsidūręs „Arsenal“ paskutiniu smūgiu išplėšė neįtikėtiną pergalę

Londono „Arsenal“ paskutinėmis sekundėmis nugalėjo „Bournemouth“ 3:2. Twitter nuotr.

Londono „Arsenal“ komanda pademonstravo čempionišką charakterį ir išplėšė nepamirštamą pergalę. Anglijos čempionato lyderiai namie sutiko „Bournemouth“ ir po paskutinėmis sekundėmis atliktos rezultatyvios atakos laimėjo 3:2.

Svečiai jau 9 rungtynių sekundę po Philipo Billingo įvarčio išsiveržė į priekį. Tai buvo antras greičiausias įvartis „Premier“ lygos istorijoje (9,11 sekundės).

Svečiai jau 9 rungtynių sekundę po Philipo Billingo įvarčio išsiveržė į priekį. Tai antras greičiausias įvartis „Premier“ lygos istorijoje (9,11 sekundės).

„Arsenal“ kontroliavo situaciją aikštėje, tačiau jos rezultatyviu smūgiu pirmoje dalyje nesugebėjo paversti.

Antroje dalyje „Bournemouth“ dar kartą nustebino ir po Marcoso Senesi smūgio galva padidino savo pranašumą iki 2:0.

Aikštės šeimininkai netrukus sušvelnino atsilikimą. Viltį „Arsenal“ dovanojo Thomasas Partey.

Partey prisidėjo ir prie išlyginamojo įvarčio, po jo pradėtos kombinacijos ir Reisso Nelsono rezultatyvaus perdavimo įvartį pelnė gynėjas Benas White‘as.

Dėl rungtynių metu vykusių stabdymų arbitras pridėjo 6 minutes. Bet dar labiau užsitęsus susitikimui „Arsenal“ 7 pridėto laiko minutę po puikaus Reisso Nelsono įvarčio išplėšė itin svarbią pergalę.

„Arsenal“ atotrūkį nuo antroje vietoje esančio „Manchester City“ padidino iki penkių taškų.