Neymarą praradę brazilai patyrė retą pralaimėjimą

Neymaras (FIFA nuotr.)

Nesėkmę Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse Urugvajuje patyrė Brazilijos rinktinė. Aikštės šeimininkai laimėjo rezultatu 2:0.

Tai pirma Urugvajaus rinktinės pergalė prieš brazilus nuo 2001 metų. Įdomu pastebėti, kad šiose rungtynėse Brazilijos rinktinė neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą.

„Liverpool“ puolėjas Darwinas Nunezas pirmajame kėlinyje pasižymėjo įvarčiu, o antrajame atliko rezultatyvų perdavimą Dicolasui de la Cruzui. Pergalę iškovojęs Urugvajus dalinasi 2-4 vietomis su Brazilija ir Venesuela. Atrankoje pirmauja Argentinos rinktinė, laimėjusi visus 4 susitikimus ir nepraleidusi nei vieno įvarčio.

Pirmo kėlinio pabaigoje iš pažiūros sunkią kelio traumą patyrė ir iš aikštės buvo išgabentas Neymaras. Traumos rimtumas paaiškės po atliktų tyrimų. Primename, kad vasarą Neymaras už 90 milijonų eurų persikėlė rungtyniauti į Saudo Arabijos lygą. Ten per 3 rungtynes įvarčiais pasižymėti nesugebėjo, bet atliko 3 rezultatyvus perdavimus.