„Newcastle“ sugrįžimas į Europą baigėsi po Čempionų lygos grupių etapo

Newcastle futbolininkai (Scanpix nuotr.)

Eddie Howe vadovaujamo „Newcastle United“ klubo sugrįžimas į Čempionų lygą užsibaigė jau po grupių etapo.

Trečiadienį paskutinėse grupės rungtynėse „Newcastle“ į priekį išsiveržė pirmieji, tačiau galiausiai turėjo pripažinti „Milan“ futbolininkų pranašumą – 1:2.

Po pralaimėjimo „Newcastle“ finišavo su 5 taškais ir liko paskutiniai grupėje. „Milan“ surinko tiek pat taškų kiek PSG, tačiau dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultatų į Čempionų lygos atkrintamąsias žengė prancūzai.

Iš pirmos vietos į aštuntfinalį žengė Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, sužaidę lygiosiomis 1:1 su minėtu PSG.

Pirmą kartą po lygiai 20 metų Čempionų lygoje žaidusiems „Newcastle“ futbolininkams ketvirtoji vieta reiškia, jog jų kelionė Europoje yra baigta.

Pirmieji trečiadienio dvikovoje į priekį išsiveržė būtent Howe žaidėjai, kuriuos 33 min. į priekį išvedė Joelintonas. Visgi įpusėjus antrajam kėliniui rezultatą išlygino Christianas Pulišičius, o besibaigiant pagrindiniam laikui Milano ekipos sezoną Europoje pratęsė buvęs „Villarreal“ puolėjas Samuelis Chukwueze.

Trečią vietą užėmę „Milan“ žaidėjai pasirodymą pratęs Europos lygos atkrintamosiose.

„Newcastle“ prisijungė prie „Manchester United“, kuri savo grupėje antradienį taip pat finišavo paskutinėje vietoje. Iš 4 Čempionų lygoje startavusių komandų čia pasirodymą tęs tik dvi – „Manchester City“, trečiadienį iškovojusi 6 pergalę iš tiek pat galimų, ir „Arsenal“.

Iš E grupės į kitą etapą žengė „Atletico“ bei „Lazio“ ekipos, iš H – „Barcelona“ ir „Porto“.