„Nevėžis-Optibet“ paliko „Labas GAS“ be pirmosios pergalės skonio

Marius Kiltinavičius ir Prienų komandos krepšininkai patyrė 10-ą pralaimėjimą Lietuvos čempionate. LKL nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir toliau be pergalių lieka Prienų „Labas GAS“ (0-11) ekipa.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 81:89 nusileido Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (5-6).

Kėdainių klubas sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Danieliaus Lavrinovičiaus tritaškio kėsinosi pabėgti dviženkliu skirtumu 14:6. Vis dėlto svečiams pavyko stabilizuoti situaciją ir dar pirmajame kėlinyje persverti rezultatą – 17:16. Antrajame kėlinyje dar vienu spurtu šeimininkams pavyko pabėgti patikimesne persvara – 41:31.

„Labas GAS“ vėl sugebėjo atsitiesti ir po Džoko Šaličiaus dvitaškio priartėjo iki 52:54. Tiesa, netrukus serbas nesportiškai sustabdė Artūrą Žagarą, o iki trečiojo kėlinio pabaigos „Nevėžis-Optibet“ vėl pabėgo 69:62.

Skirtumui dar kartą aptirpus, Timas Lambrechtas šeimininkams padėjo dvitaškiu su pražanga, baudų metimus realizavo ir Bradas Davisonas (84:76). Šio pranašumo užteko iki rungtynių pabaigos.

Prienuose sezoną pradėjęs Titas Sargiūnas prieš buvusią komandą per 4 pasižymėjo tik pražanga ir neigiamu naudingumo balu.

Komandos rungtynes pasitiko ir su kitais pokyčiais – Kėdainių klubas į Lenkiją išleido Paulių Petrilevičių, o Prienų ekipa Jy’laną Washingtoną ir Isaiah Osborne’ą pakeitė Domantu Viliu, Dariumi Tarvydu bei šiame mače dar nedebiutavusiu Tauru Jogėla.

Šaltinis: LKL.lt