Netikėtumai „Premier“ lygoje tęsiasi: pralaimėjo ir „Newcastle“ bei „Tottenham“

Tottenham - West Ham (Scanpix nuotr.)

Prie 15-ame „Premier“ lygos ture kritusių „Manchester City“ bei „Chelsea“ prisijungė ir „Newcastle“ bei „Tottenham“ komandos.

Sezono starte lyderiavusi, tačiau vėliau traumų išretinta Ange’o Poscetoglou komanda ketvirtadienį 1:2 namuose turėjo pripažinti „West Ham“ futbolininkų pranašumą.

Į antrąjį kėlinį „Tottenham“ po ankstyvo Cristiano Romero smūgio žengė turėdama įvarčio persvarą, tačiau antrajame kėlinyje „baltuosius“ parklupdė Jarrodo Boweno ir Jameso Wardo-Prowse’o šūviai.

„Tottenham“ pastarosiose penkeriose rungtynėse į priekį veržėsi pirma, tačiau nė vieno iš tų mačų nelaimėjo. Tai yra pirma tokia komanda istorijoje.

Iš viso iš pirmaujančios komandos pozicijos „Tottenham“ šį sezoną išbarstė 16 taškų, daugiausiai per visas 5 pajėgiausias Europos lygas.

„Tottenham“ pirmą smūgį sudavęs Bowenas pasižymėjo septintose „Premier“ lygos išvykos rungtynėse iš eilės. Su juo tą padaryti yra pavykę tik dar dviems futbolininkams – Sergio Aguero (7) ir Robinui van Persie (9).

Tuo metu „West Ham“ išgyvena visai kitokią seriją ir per visus turnyrus iš pastarųjų 6 mačų laimėjo 5.

„Premier“ lygoje „Tottenham“ ir „West Ham“ su atitinkamai 27 ir 24 taškais užima 5 bei 9 pozicijas.

Netikėtai ketvirtadienį triuškinantį pralaimėjimą patyrė „Newcastle United“ futbolininkai, 0:3 nusileidę „Everton“ ekipai.

Čempionų lygoje dalyvaujantiems varžovams „Everton“ visus tris smūgius sudavė jau besibaigiant rungtynėms. Trijų greitų įvarčių fiestą 79-ą minutę užkūrė Dwightas McNeilas, vėliau savo darbą padarė ir Abdoulaye Doucoure bei 85-ą min. aikštėje pasirodęs Beto.

Ši pergalė „Everton“ komandai, iš kurios už finansinius nusižengimus šį sezoną buvo atimta 10 taškų, leido pakilti iš iškritimo zonos.

Savo ruožtu Eddie Howe komanda su 26 taškais lieka 7 pozicijoje.