Netektis Latvijos rinktinei: pasaulio čempionatas – be Porzingio

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Kristaps Porzingis (Scanpix nuotr.)

Latvijos krepšinio rinktinė antradienį sulaukė blogų naujienų.

Bostono „Celtics“ komandai atstovausianti didžiausia Latvijos krepšinio žvaigždė Kristaps Porzingis pranešė, jog dėl traumos negalės padėti rinktinei pasaulio čempionate.

„Sunku. Jaučiuosi atsakingas prieš save ir latvių sirgalius, bet priėmiau sprendimą nežaisti Pasaulio čempionate, – pranešė krepšininkas. – Po kelių savaičių reabilitacijos ir magnetinio rezonanso tyrimo paaiškėjo, kad pėdos būklė vis dar neleidžia man žaisti pilnu pajėgumu.

Tokį bendrą sprendimą priėmė tiek nacionalinės rinktinės medicinos personalas ir trenerių štabas, tiek „Celtics“ komanda – su patarimu ir nuomone, kad dabar reikia tęsti reabilitacijos procesą. Tokį sprendimą priimti nėra lengva, bet pažadu, kad būsiu šalia ir palaikysiu komandą kiek galėsiu.“

Paskutinį kartą FIBA turnyre atstovaudamas rinktinei Porzingis žaidė 2017 metų Europos čempionate.

Praeitas sezonas NBA Porzingiui buvo geriausias karjeroje – latvis vidutiniškai rinko po 23,2 taško (38,5 proc. trit.), atkovojo 8,4 kamuolio ir atliko 2,7 rezultatyvaus perdavimo.

Porzingis NBA debiutavo 2015 metais. Per šį laikotarpį Latvijos žvaigždė atstovavo Niujorko „Knicks“, Dalaso „Mavericks“ ir Vašingtono „Wizards“ ekipoms.

Pasidalinti