Nesustabdomas: į plakatą varžovą įrėminęs Sabonis trigubą dublį pažymėjo pergale

Domantas Sabonis surinko dvidešimtą sezone trigubą dublį, o Sakramento „Kings“ svečiuose 123:107 susitvarkė su vienais iš Vakarų konferencijos lyderių, Los Andželo „Clippers“ krepšininkais.

Įspūdingą sportinę formą toliau demonstruojantis Sabonis pelnė 17 taškų (7/16 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir išdalino 12 rezultatyvių perdavimų. Dar lietuvis pridėjo 3 perimtus kamuolius. Vasario mėnesį Domantas trigubus dublius surinko 8-se iš 11-os rungtynių. Dvigubų dublių serija prasitęsė iki 39.

20 trigubų dublių sezone iki Sabonio yra surinkę tik 5 žaidėjai lygos istorijoje – Oscaras Robertsonas, Russellas Westbrookas, Wiltas Chamberlainas, Nikola Jokičius ir Jamesas Hardenas.

Ketvirto kėlinuko pradžioje „Kings“ persvara siekė tik 5 taškus, tačiau tada jie spurtavo 15:4 ir susikorovė lemiamą pranašumą.

Trečiajame kėlinuke Sabonis įspūdingai sugrūdo kamuolį į krepšį per varžovų vidurio puolėją Ivica Zubacą.

Trečią pergalę paeiliui pasiekusių Sakramento krepšininkų gretose rezultatyviausiai žaidė De’Aaronas Foxas – 33 taškai. Harrisonas Barnesas pridėjo 22, Kevinas Huerteris – 15, Malikas Monkas – 12, o Keeganas Murray – 11 taškų.

„Clippers“ pirmą kartą nuo gruodžio mėnesio pralaimėjo dvi rungtynes paeiliui. Jų gretose dėl skaudančio kelio nerungtyniavo Paulas George’as, o pirmą kartą sezone rungtynias starto penkete pradėjes Normanas Powellas buvo rezultatyviausias savo komandoje – 21 taškas. Kawhi Leonardas ir Jamesas Hardenas įmetė po 20, Zubacas – 16, o Terance’as Mannas – 14 taškų.

Kitas rungtynes Sabonis su komanda jau kitą naktį žais namuose su Majamio „Heat“ ekipa, kurių gretose nežais į konfliktą praėjusiose rungtynėse įsivėlęs Jimmy Butleris.