Nestabdo: „Heat“ pergale pradėjo ir konferencijos finalo seriją

Jimmy Butleris prieš Jayleną Browną (Scanpix nuotr.)

NBA Rytų konferencijos finale pirmą žingsnį link pergalės dėjo Jimmy Butlerio vedami Majamio „Heat“ krepšininkai.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Majamio ekipa konferencijos finalo starte Bostono „Celtics“ krepšininkus patiesė 123:116.

Labiausiai prie „Heat“ pergalės prisidėjo Butleris, įmetęs 35 taškus, iš kurių 20 – po ilgosios pertraukos.

Antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos „Celtics“ įgijo rekordinę 113 taškų persvarą (62:49). Visgi po pertraukos „Heat“ spurtavo 15:6 ir išlygino rezultatą. Apskritai trečią kėlinį „Heat“ laimėjo 46:25 ir nors „Celtics“ ketvirto kėlinio starte bandė organizuoti grįžtamąjį spurtą, iškovoti pergalės nepavyko.

„Aš žaidžiu neįtikėtiname lygyje, nes jie man tą padeda daryti, – apie komandos draugus atsiliepė Butleris. – Jie nevaržo mano žaidimo ir pasitiki manimi tiek su kamuoliu, tiek gynyboje. Manau, kad to nori bet kuris krepšininkas.“

Prie pergalės Bamas Adebayo prisidėjo 20 taškų ir 8 atkovotais kamuoliais, Kyle’as Lowry, Calebas Martinas, Gabe’as Vincentas ir Maxas Strusas pelnė po 15 taškų.

„Celtics“ į priekį vedė 30 taškų pelnęs Jaysonas Tatumas, ketvirtajame kėlinyje neišmetęs nė vieno metimo.

Bostono komanda per šias atkrintamąsias namuose iškovojo tik 4 pergales ir patyrė tiek pat pralaimėjimų.

Savo ruožtu „Heat“ visas tris atkrintamųjų serijas pradėjo pergalėmis išvykose.