Nesėkmę patyrusios Brazilijos treneris: „Turime praeiti procesą“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Dorivalis Junioras. Scanpix nuotr.

Brazilijos rinktinė Copa America turnyro ketvirtfinalyje po baudinių serijos nusileido Urugvajaus komandai. Daug kritikos sulaukusios komandos treneris pareiškė, kad Brazilija šiuo metu yra procese, kuriam dar reikia laiko norint kovoti dėl titulų.

Marcelo Bielsos treniruojama Urugvajaus komanda antrame kėlinyje žaidė dešimtiese, tačiau sugebėjo prasilaikyti, o baudinių seriją laimėjo 4:2. Copa America turnyre nėra žaidžiamas pratęsimas.

Brazilai liko be pusfinalio.

„Mes išgyvename renovaciją komandoje. Ją treniravau tik aštuonerias rungtynes. Tai procesas, kurį mes turim pereiti, – kalbėjo Brazilijos rinktinės treneris Dorivalis Junioras. – Mes turime daugybę vietos augimui, tobulėjimui ir dabar mūsų pagrindinis tikslas patekti į pasaulio čempionatą. Šiuo metu užimame šeštą vietą grupėje ir tai verčia jaustis nejaukiai.“

Dorivalis Brazilijos rinktinės vyriausiojo trenerio vairą perėmė sausio mėnesį ir išreiškė pagarbą Bielsos darbui su Urugvajsu komanda.

„Urugvajaus komanda yra puiki. Jie turėjo savo problemų, bet ilgą laiką žaidžia kartu ir išsprendė daug dalykų, – po pralaimėjimo kalbėjo Dorivalis. – Dabar jie rodo gerus rezultatus. Neabejoju, kad tokius demonstruosime ir mes.“

Urugvajaus rinktinė Copa America pusfinalyje kovos su Kolumbijos ekipa, kuri 5:0 sutriuškino Panamą. Kitame pusfinalyje Argentina žais su Kanados komanda.

Pasidalinti