Nerimas Latvijos rinktinėje: PČ gali tekti verstis be Porzingio

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Kristaps Porzingis (Scanpix nuotr.)

Latvijos krepšinio žvaigždė Kristapas Porzingis gali nepadėti komandai rugpjūčio 25 dieną prasidėsiančiame pasaulio čempionate.

Apie tai praneša žurnalistas Rupertas Fabigas, teigiantis, jog su Bostono „Celtics“ sutartį sudariusį aukštaūgį kamuoja pėdos trauma.

„Mano turimo informacija, didėja susirūpinimas, kad Latvijos žvaigždė Porzingis gali praleisti FIBA pasaulio čempionatą dėl traumos. Kaip suprantu, jis turi problemų su pėda. Jis ir Bostono „Celtics“ komanda sprendimą ketina priimti kiek galės vėliau“, – skelbia žurnalistas.

Praeitą sezoną atstovaudamas Vašingtono „Wizards“ komandai NBA centras vidutiniškai rinko 23,2 taško, 8,4 atkovoto kamuolio ir 2,7 rezultatyvaus perdavimo.

Pasaulio taurės H grupėje latviai susitiks su Kanada, Libanu ir Prancūzija.

Latvijos rinktinės kandidatai: Rodionas Kurucas, Marekas Mejeris, Kristapas Porzingis, Davisas Bertanis, Dairis Bertanis, Janis Timma, Rolandas Šmitas, Artūras Strautinis, Klavas Čavaras, Aigaras Škele, Andrejus Gražulis, Anžejus Pasečnikas, Tomas Leimanis, Artūras Kurucas, Artūras Žagaras ir Kristeris Zorikas.

Pasidalinti