Nerimas „Bucks“ komandai: riešą susižeidęs Giannis į aikštę negrįžo

Giannis Antetokounmpo (Scanpix nuotr.)

Milvokio „Bucks“ NBA iškovojo 12 pergalę iš eilės, tačiau pačioje rungtynių pradžioje prarado savo pagrindinį lyderį Giannį Antetokounmpo.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį „Bucks“ išvykoje 112:100 nugalėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkus.

Visgi pergalė neapsiėjo be aukų – pirmo kėlinio pabaigoje bandydamas stabdyti varžovo prasiveržimą Antetokounmpo tėškėsi į krepšio rėmą, griuvo ant žemės ir skausmo perkreiptu veidu liko ten gulėti. Už riešo susiėmęs centras netrukus išėjo iš aikštelės ir į ją daugiau negrįžo.

Tačiau prieš patirdamas traumą Giannis vis tiek spėjo pasižymėti dar vienu istoriniu pasiekimu – tapo daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikusiu žaidėju „Bucks“ istorijoje. Centras su 3274 rezultatyviais perdavimais aplenkė iki tol pirmoje vietoje buvusį Paulą Pressey (3272).

12 pergalę iš eilės iškovojusių Milvokio krepšininkų gretose rezultatyviausias buvo Brookas Lopezas, įmetęs 33 taškus ir pagerinęs asmeninį sezono rekordą. Jevonas Carteris pridėjo 22 taškus, Jrue Holiday – 15.

Pirmą kėlinį laimėję 10 takšų skirtumu (34:24), „Bucks“ persvarą sėkmingai laikė iki pat rungtynių pabaigos, o „Bulls“ krepšininkams sukelti didesnio pavojaus nepavyko.

„Bucks“ treneris vylėsi, jog Giannio trauma nėra rimta.

„Rentgenas suteikia vilties, tyrimai atrodo švarūs. Turėsime pažiūrėti, kaip jis jausis rytoj ir per artimiausias kelias dienas įvertinti jo galimybes žaisti toliau“, – teigė Mike’as Budenholzeris.

Antrajame kėlinyje aikštelę palikęs Antetokounmpo rungtynes baigė su mažiausiu taškų kraičiu šį sezoną – 2.