Nereikia ir Benzema: Prancūzijos rinktinės pergalė pažymėta įspūdingu Giroud rekordu

FIFA nuotr.

Prancūzijos futbolo rinktinė Katare užtikrintai pradėjo pasaulio čempionų titulo gynybos kampaniją.

Antradienio vakaro rungtynėse Didier Deschampso auklėtiniai 4:1 sutriuškino Australijos rinktinę.

Nors pirmieji 9 min. po Craigo Goodwino tikslaus smūgio į priekį išsiveržė būtent australai, pirmąjį kėlinį vis tiek laimėjo Prancūzija. Jai įvarčius mušė Adrienas Rabiot (27 min.) ir Olivier Giroud (32 min.).

Antrajame kėlinyje pirmą savo įvartį galva šiame sezone 68 min. mušė ir Kylianas Mbappe, o dar po trijų min. dubliu pasižymėjo Giroud.

Pastarasis antradienio rungtynėse pelnė 51-ąjį įvartį vilkint Prancūzijos pasiekimus ir pagal šį rodiklį pasivijo šalies rekordininką Thierry Henry. Tačiau „Milan“ komandoje rungtyniaujančiam Giroud (114) šią ribą už savo tautietį (123) pavyko pasiekti 9 dvikovomis greičiau.

Užtikrintą pergalę iškovoję pasaulio čempionai tapo vienvaldžiais D grupės lyderiais, nes pirmosiose šios grupės rungtynėse Tuniso ir Danijos komandos sužaidė nulinėmis lygiosiomis.