Nereikalingas Valančiūnas ir „Pelicans“ nesėkmė Indianoje

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jonas Valančiūnas gavo pasireikšti vos 7 minutes, o jo Naujojo Orleano „Pelicans“ 114:123 išvykoje neprilygo Indianos „Pacers“ krepšininkams.

Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau viso tegavo pasireikšti vos 7 minutes, per kurias prametė vienintelį mestą dvitaškį ir liko be pelnytų taškų. Jonas atkovojo 3 kamuolius, o jam būnant ant parketo Indianos krepšininkai pelnė 14 taškų daugiau nei „Pelicans“.

Komandas vyr. treneris Wille Greenas po rungtynių aiškino savo sprendimą rungtyniauti be lietuvio.

„Žinojome, kad turėsime žaisti mažesniu penketu. Tai leidžia išlikti prieš juos gynyboje. Valančiūno užsodinimas buvo mūsų prisitaikymas rungtynėse.“

„Pacers“ spurtavo nuo rungtynių pradžios ir po piermo kėlinuko jau turėjo 16 taškų persvarą – 40:24, kuri išaugo iki 20 taškų antrajame ketvirtyje. „Pelicans“ sugebėjo pristabdyti varžovus ir iki pertraukos sumažinti atsilikimą iki 11 taškų.

Lygi antra susitikimo pusė leido Indianos krepšininkams pasiekti įtikinamą pergalę. Jų gretose Pascalis Siacamas surinko 24 taškus ir 11 atkovotų kamuolių. Tyrese’as Haliburtonas pridėjo 17 taškų ir 13 rezultatyvių perdavimų, Bennedictas Mathurinas ir Obi Toppinas įmetė po 16, o Mylesas Turneris – 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Naujojo Orleano komandai Brandonas Ingramas pelnė 30 taškų , Zionas Williamsonas ir po traumos sugrįžęs CJ McCollumas surinko po 23, o Herbertas Jonesas pridėjo 14 taškų.

Komandos kitose rungtynėse vėl susitiks tarpusavyje, tik šįkart mačas įvyks Naujajame Orleane.