„Neptūne“ – solidžiai Čempionų lygoje žaidęs amerikietis

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Desure’as Buie (FIBA nuotr.)

Uostamiesčio klubo atakoms artėjančiame sezone diriguos Desure’as Buie, kuris praėjusiais metais buvo vienas Liudvigsburgo „MHP Riesen“ komandos lyderių. 

2023-2024 m. sezone aukščiausioje Vokietijos lygoje rungtyniavęs amerikietis pelnė po 13,5 taško, atkovojo po 2,8 kamuolio, skirstydavo po 5 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo 13,6 naudingumo balo. 

FIBA Čempionų lygoje per sužaistas 17 dvikovų įžaidėjas įmesdavo 10,7 taško, atkovodavo 2,5 kamuolio ir atlikdavo 3,8 rezultatyvaus perdavimo. 

„Džiaugiamės, jog pavyko susitarti su Desure’u, nes būtent tokio krepšininko ieškojome įžaidėjo pozicijai, kuris būtų žaidęs aukštame lygyje praėjusiame sezone ir įrodęs, kad gali sėkmingai rungtyniauti ir diriguoti komandai. Be to, jis puikiai kuria žaidimą ne tik sau, bet ir komandos draugams. Neabejojame, kad šis žaidėjas bus vienas komandos vedlių“, – naujuoju komandos įžaidėju džiaugėsi klubo direktorius Martynas Mažeika. 

D. Buie taip pat priklauso Slovakijos lygos rezultatyvumo rekordas. 2021-2022 m. Sezono antrose finalo serijos rungtynėse legionierius pelnė 48 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir pasižymėjo 3 rezultatyviais perdavimais.

Pasidalinti