Nepamirštamus metus „Real“ užbaigė sunkia pergale

Madrido Real metus užbaigė pergale. Real Madrid Twitter nuotr.

Madrido „Real“ komanda nelengva pergale pradėjo po pertraukos atsinaujinusį Ispanijos čempionatą. Karališkojo klubo atstovai išvykoje 2:0 nugalėjo Valjadolido „Real“.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė po traumos į rikiuotę sugrįžęs Karimas Benzema. Dėl šio sužeidimo jis praleido ir pasaulio futbolo čempionatą, nors buvo skelbta, kad lemiamose kovose geriausias pasaulio futbolininkas galėjo padėti prancūzams.

Lemiama susitikime tapo paskutinė rungtynių atkarpa. 83-ią minutę po ilgų diskusijų ir VAR peržiūros už Javi Sanchezo žaidimą ranka į Valjadolido vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys.

Benzema jį lengvai konvertavo į įvartį.

89-ą minutę po greitos atakos ir puikaus Eduardo Camavingos perdavimo Benzema įtvirtino „Real“ laimėjimą.

Abi komandos turėjo gerus šansus pasižymėti pirmame kėlinyje, tačiau savo vartus gelbėjo vartininkai Jordi Masipas ir Thibaut Courtois.

„Tai buvo puikios Courtois ir Benzema rungtynės, – po pergalės kalbėjo „Real“ treneris Carlo Ancelotti. – Nepamirštamus metus užbaigėme pergale. Dabar turim po truputėlį gerinti žaidėjų fizines kondicijas.“

„Real“ su 38 taškais žengia pirmoje Ispanijos čempionato vietoje. Tačiau tik tašku lenkia antroje vietoje esančią „Barcelona“, kuri 15-ojo turo rungtynes žais su „Epanyol“ ekipa.