Nepadorus Bellinghamo gestas sulaukė UEFA dėmesio

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Jude'as Bellinghamas (Scanpix nuotr.)

UEFA pradėjo tyrimą dėl Jude‘o Bellinghamo nepadoraus gesto po įmušto įvarčio rungtynėse su Slovakija. Kol kas nėra aišku, ar tai baigsis nuobaudomis.

Bellinghamas paskutinę antro kėlinio minutę pasiuntė kamuolį į slovakų vartus bei išplėšė pratęsimą, kuriame Harry Kane‘as pelnė pergalingą įvartį ir išvedė Anglijos rinktinę į ketvirtfinalį.

Po savo įvarčio 95-ą rungtynių minutę 21-erių futbolininkas parodė nepadorų gestą Slovakijos rinktinės atsarginių suolo kryptimi. Pagal taisykles už tokį veiksmą Bellinghamas turėtų būti baudžiamas raudona kortele.

Vėliau socialiniame tinkle „X“ Bellinghamas teigė, jog pokštas buvo skirtas jo draugams, esantiems tribūnose. „Jokios nepagarbos Slovakijos komandai, kuri šį vakarą žaidė puikiai“, – pridūrė jis.

Kitas Anglijos rinktinės futbolininkas Declanas Rice‘as išvengs sankcijų dėl konflikto su Slovakijos rinktinės vyriausiuoju treneriu Francesco Calzona. Po rungtynių Calzona stumtelėjo Londono „Arsenal“ komandos saugą, kuris norėjo stumti atgal, tačiau komandos draugą nuramino Ivanas Toney ir Aaronas Ramsdale‘as.

UEFA taip pat patvirtino, jog Anglijos futbolo asociacija bus baudžiama dėl sirgalių elgesio rungtynių su Slovakija metu.

Pasidalinti