Nenustoja augti: Wembanyama – aukštesnis nei manyta

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Victoras Wembanyama (Scanpix nuotr.)

Pirmuoju šaukimu NBA naujokų biržoje San Antonijaus „Spurs“ pasirinktas prancūzas Victoras Wembanyama, pasirodo, yra dar aukštesnis nei skelbta anksčiau.

Trečiadienį „Spurs“ atstovai pranešė, jog Wembanyama yra aukštesnis puse colio. Tai reiškia, jog supertalento ūgis dabar siekia ne 220 cm, o maždaug 222 cm.

NBA 2019-2020 metų sezone šiek tiek atnaujino taisykles ir savo klubų pradėjo reikalauti, jog žaidėjų ūgiai būtų matuojami be avalynės.

Primename, jog Wembanyama yra antras aukščiausias pirmas naujokų biržos šaukimas istorijoje, nusileidžiantis tik legendiniam Kinijos krepšininkui Yao Mingui, kurį 2002 metais Hiustono „Rockets“ pasikvietė krepšininkui būnant 229 cm ūgio.

Antras aukščiausias žaidėjas Wembanyama turėtų būti ir šį sezoną. Aukštesnis už jį bus tik 224 cm ūgio Bobanas Marjanovičius.

Praeitą sezoną Prancūzijos lygoje Wembanyama vidutiniškai rinko 21,6 taško, 10,4 atkovoto kamuolio, 2,4 rezultatyvaus perdavimo ir 3 blokus, o jo atstovaujama „Metropolitans 92“ komanda pasiekė lygos finalą.

Pasidalinti