Nenugalimieji: Xabi Alonso kariauna Europos lygos pusfinalį pradėjo pergale Romoje

bayer04fussball X nuotr.

Neįtikėtiną pasirodymą sezone pratęsė Xabi Alonso treniruojama Lėverkuzeno „Bayer“. Vokiečiai Romoje laimėjo pirmąsias UEFA Europos taurės pusfinalio rungtynes ir neklumpa jau 47 mačus iš eilės.

Vokietijos čempionų titulą jau kiek ankščiau užsitikrinusi „Bayer“ išvykoje 2:0 palaužė „Roma“ futbolininkus ir žengė didelį žingsnį link Europos lygos finalo.

Po apmaudžios Romos komandos gynėjo klaidos, 28 mačo minutę, Florianas Wirtzas gavo kamuolį patogioje pozicijoje ir šaltakraujiškai nukreipė jį į vartus.

Antras įvartis krito irgi 28 antro kėlinio minutę. Robertas Andrichas įspūdingu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į viršutinį Mile Svilaro ginamų vartų kampą.

Svečiai rungtynėse atliko net 19 smūgių, iš kurių į vartų plotą skriejo 4. Romos futbolininkai laimę bandė 8 kartus, o link tikslo skriejo 2 smūgiai.

Kitame pusfinalyje Marselio komanda namuose sužaidė 1:1 su Bergamo „Atalanta“. Abu mačo įvarčiai krito susitikimo pradžioje.

11 minutę svečius į priekį išvedė Gianluca Scamacca, o 20 minutę rezultatą išlygino Chancelis Mbemba.

Atsakomieji mačai bus žaidžiami kitą ketvirtadienį.