Nenugalimi: „Fenerbahče“ nukovė ir čempionus

Marko Guduričius (Fenerbahče Twitter nuotr.)

Principinį varžovą nugalėjęs Stambulo „Fenerbahče“ (5-0) išliko vieninteliu dar nepralaimėjusiu klubu Eurolygoje.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 88:79 (26:27, 23:17, 22:18, 17:17) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (2-3).

Paskutinį kartą panašiu tempu Eurolygą „Fenerbahče“ pradėjo dar tada, kai komandai vadovavo Željko Obradovičius. Tada Turkijos ekipa startavo 4 pergalėmis iš 5 galimų, o reguliariojo sezono pabaigoje turėjo 25 pergales ir 5 pralaimėjimus.

Čempionų titulą ginantis „Anadolu Efes“ kol kas įveikė tik Berlyno ALBA ir Belgrado „Crvena Zvezda“.

„Fenerbahče“ prieš „Anadolu Efes“ Eurolygoje nebuvo laimėjęs nuo 2020 m. spalio. Pastarąsias ketverias rungtynes buvo laimėję Ergino Atamano auklėtiniai.

Nugalėtojams Marko Guduričius per 23 minutes surinko 19 taškų (1/6 dvit., 5/6 trit., 2/2 baudų), 3 rezultatyvius perdavimus, 6 atkovotus kamuolius ir 23 naudingumo balus.

Scottie Wilbekinas prie pergalės pridėjo 25 taškus (6/9 dvit., 4/7 trit., 1/3 baudų), 2 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius ir 22 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“ gretose labiausiai išsiskyrė Amathas M’Baye, kuris per 28,5 minutės pasižymėjo 14 taškų (4/4 dvit., 2/2 trit.), 6 atkovotais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu ir 19 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 19 (5 rez. perd.), Amathas M’Baye 14, Elijah Bryantas 12, Willas Clyburnas 8 (6 atk. kam.).
„Fenerbahče“: Scottie Wilbekinas 25, Marko Guduričius 19, Johnathanas Motley 11, Carsenas Edwardsas 10.