Nei taikos, nei draugystės: be Dimšos likęs „Žalgiris“ sutriuškintas Pirėjuje

Keenanas Evansas (zalgiris.lt nuotr.)

Dar viena išvyka į Graikiją Kazio Maksvyčio vadovaujamam Kauno „Žalgiriui“ baigėsi nesėkmingai.

Penktadienį dešimtajame Eurolygos ture Kauno komanda „Taikos ir draugystės“ rūmuose 72:89 krito prieš šeimininkus Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus.

Žalgiriečiams tai buvo 5 pralaimėjimas per pastarąsias 6 Eurolygos rungtynes. Prieš kiek daugiau nei savaitę „Žalgiris“ viešėjo ir Atėnuose, kuomet po dramatiškos kovos 71:73 krito prieš vietos „Panathinaikos“.

Negana to, jog pralaimėjo, antrajame kėlinyje ir taip ribotą rotaciją po Nazo Mitrou-Longo persikėlimo į „Olympiacos“ turintis „Žalgiris“ prarado ir peties skausmus pajautusį Tomą Dimšą.

Solidžias rungtynes prieš buvusią komandą penktadienį sužaidė Ignas Brazdeikis, pelnęs 9 taškus, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 15 naudingumo balų.

Prieš šias rungtynes Brazdeikis Eurolygoje iš viso buvo surinkęs vos 10 naudingumo balų.

Solidus buvo ir kitas buvęs žalgirietis Thomas Walkupas, pelnęs 14 taškų.

Nuo pirmo kėlinio vidurio iki jo pabaigos „Žalgiris“ pirmavo ir niekuo nenusileido „Olympiacos“, tačiau graikams antrajame kėlinyje pirmaujant 28:27 jie dar ir spurtavo 14:0, įgijo dviženklį pranašumą ir nuo to laiko Kazio Maksvyčio auklėtiniai nepajėgė rimčiau pasipriešinti.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 25 taškus pelnęs Isaiah Canaanas, 20 pridėjo Alecas Petersas.

Tuo metu „Žalgirio“ komandoje 21 taškus surinko Keenanas Evansas, tačiau daugiau rimtesnės pagalbos amerikietis nesulaukė.