Nebo intrigą išlaikęs Sekuličius – apie mačą su Lietuva ir Dončičiaus situaciją

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Aleksandras Sekuličius (Stopkadras)

Prieš sekmadienį Vilniuje vyksiančias kontrolines rungtynes prieš Lietuvą Slovėnijos rinktinės vyr. strategas Aleksandras Sekuličius nedaugžodžiavo apie būsimą sudėtį bei prasiplėtė apie Luka Dončičiaus situaciją.

Vilniaus „Twinsbet“ arenos lankus jau išbandę slovėnai 19:30 val. prasidėsiančią akistatą su Lietuva pasitinka ryžtingai, tačiau teigia, jog pergalė nebūtinai bus pagrindinis tikslas.

„Pirmiausia galvosime apie save ir dalykus, kuriuos norime daryti gynyboje bei puolime. Orientuosimės į savo žaidimą, kad kuo geriau pasiruoštumėme olimpinei atrankai.

Iš kitos pusės, Lietuva yra labai stipri komanda ir mūsų laukia labai didelis iššūkis. Turėsime susitvarkyti su kliūtimis ir rasti būdų, kaip laimėti, juolab kad turime kelis naujus žaidėjus.

Lietuva turi labai gerą sudėtį ir daug kokybės, puikų trenerį. Bandysime stabdyti pagrindinius jų žaidėjus, nors dar nežinome, kas iš jų žengs į aikštę. Todėl ir pabrėžiu, kad pirmiausia turime žiūrėti į save“, – apie laukiančią akistatą kalbėjo Sekuličius.

Antradienį rinktinės susitiks dar kartą, tik Slovėnijoje. Lietuviams tai bus paskutinis mačas prieš olimpinį atrankos turnyrą Puerto Rike, tuo metu slovėnai kitą penktadienį dar sparinguosis su brazilais.

„Visada sakome, kad kontrolinėse rungtynėse pergalė nėra svarbu, tačiau kai žaidi tokius mačus ir dar pilnoje arenoje, visada nori laimėti. Pergalė – vienas iš tikslų, bet galbūt ne pagrindinis“, – pabrėžė strategas.

Viena iš didžiausių į Vilnių atvykusios rinktinės intrigų – ar aikštėje pasirodys vos Slovėnijos pasą spėjęs gauti ir tik kelias treniruotes su komanda turėjo centras Joshas Nebo, kuris dėl vienintelės natūralizuoto žaidėjo vietos rinktinėje konkuruoja su Mike’u Tobey.

„Nuspręsime rytoj prieš pat rungtynes, kokia sudėtime žaisime“, – paslapčių, kuris iš šių žaidėjų žengs į aikštelę, neišdavė specialistas.

Sekuličius taip pat šiek tiek prasiplėtė apie Dončičiaus situaciją ir jo galimybes padėti slovėnams atrankos turnyre Graikijoje.

„Kalbame su juo. Viskas bus nuspręsta, kai jis šiek tiek pabus su savo mintimis ir pailsės. Tada ir bus priimtas sprendimas, ar jis padės rinktinei olimpinėje atrankoje. Daug šansų, kad jis antradienį bus arenoje, bet ne kaip žaidėjas. Kaip sakiau, viskas priklauso ne tik nuo mūsų. Jam šis sezonas buvo sunkus ir fiziškai, ir psichologiškai, todėl turime gerbti jo norus ir duoti kažkiek laiko pailsėti“, – atviravo Sekuličius.

Pasidalinti