Ne atsitiktinumas: „Barcą“ pribloškusi „Girona“ – Ispanijos viršūnėje

Barcelona - Girona (Scanpix nuotr.)

Europą stebinanti „Girona“ ekipa įrodė, jog dėl prizinių vietų šį sezoną Ispanijos čempionate kovoja ne be pagrindo.

Sekmadienį 16-ajame „La Liga“ ture Michelio auklėtiniai 4:2 išvykoje parvertė ir pačią „Barcelona“ ekipą.

Į priekį „Girona“ jau 12-ą minutę išvedė ukrainiečių duetas – rezultatyvų perdavimą išrašė Viktoras Tsygankovas, o pasižymėjo Artiomas Dovbykas.

Visgi džiaugtis katalonai varžovams leido neilgai, nes jau 19-ą minutę rezultatą lygino Robertas Lewandowskis.

Tačiau kėlinio pabaigoje „Girona“ į priekį vėl šovė po Miguelio Gutierrezo tikslaus smūgio, o pergalę įtvirtino 80-ą minutę pelnytas Valery Fernandezo įvartis.

Per pridėtą mačo laiką „Barcos“ atsilikimą sušvelnino Ilkay Gundoganas, tačiau iškart po to erdvių gynyboje palikusius katalonus pribaigė „Girona“ klubo legenda Christianas Stuani.

Michelo auklėtiniams tai buvo 13 sezono pergalė, po kurios „Girona“ aplenkė ir Madrido „Real“ bei šovė į pirmą turnyrinės lentelės vietą.

Iki šiol „Barca“ namuose „Gironai“ nebuvo pralaimėjusi, o per visas ketverias rungtynes varžovams buvo sumušusi net 17 įvarčių.