NBA – „Warriors“ ir „Mavericks“ nesėkmės po pratęsimų

„Golden State Warriors“ kriptonitas „Chalotte Hornets“ klubas vėl nustelbė praeitų metų čempionus. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Stepheno Curry vedami „kariai“ po pratęsimo krito 113:120.

Iškovoti pergalės „Hornets“ nesumaišė ir tai, jog rungtynes jie pasitiko be dviejų startinio penketo žaidėjų – LaMelo Ballo ir Terry Rozier.

Lyderių rolės griebėsi P.J.Washingtonas, surinkęs 31 tašką, ir Gordonas Haywardas, pelnęs 23.

Tai jau ketvirtas sezonas iš eilės, kai „Hornets“ savo arenoje įveikia „Golden State Warriors“ ekipą.

S.Curry rungtynėse surinko 31 tašką ir atkovojo 11 kamuolių, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje prametė lemiamu galėjusį tapti tritaškį. Pratęsime vienas jo metimas nekliudė lanko, o iš viso „Warriors“ lyderis rungtynes baigė pataikęs tik 3 tritaškius iš 13.

„Warriors“ komanda, rungtynėse iš 44 tritaškių pataikiusi 13, NBA sezone kol kas yra pralaimėjusi abu mačus išvykoje. Kitas jų varžovas – „Detroit Pistons“ išvykoje.

„Hornets“ priims Domanto Sabonio atstovaujamą „Sacramento Kings“ klubą.

Nesėkmę po pratęsimo šiąnakt patyrė ir „Dallas Mavericks“ klubas, 111:117 nusileidęs „Oklahoma City Thunder“ krepšininkams.

Per paskutines dvi lemiamo ketvirčio minutes „Mavericks“ iššvaistė aštuonių taškų pranašumą ir už tai buvo nubausti pratęsime.

Dalaso komandai nepadėjo ir tai, kad jos lyderis Luka Dončičius penktas rungtynes iš eilės baigė sąskaitoje turėdamas daugiau nei 30 taškų. Antrąsyk iš eilės trigubą dublį surinkęs slovėnas taip pat atkovojo 16 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Thunder“ žaidėjus į priekį vedė Shai Gilgeous-Alexanderis, surinkęs 38 taškus.