NBA vasaros lygoje – skirtingi lietuvių pasirodymai

Rokas Jokubaitis (New York Basketball X nuotr.)

Las Vegase prasidėjusioje NBA vasaros lygoje šiąnakt ant parketo žengė net 3 Lietuvos krepšininkai.

Matas Buzelis pergalingai debiutavo su Čikagos „Bulls“ marškinėliais. Lietuvis buvo vienas rezultatyviausių, o jo komanda 96:89 įveikė Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

Starto penkete susitikimą pradėjęs Buzelis ant parketo praleido 29 minutes ir pelnė 15 taškų (4/11 dvit., 0/4 trit., 7/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius, po 2 kartus asistavo komandos draugams ir blokavo varžovų metimus ir kartą suklydo.

Po trejų metų pertraukos Niujorko „Knicks“ marškinėlius apsivilko Rokas Jokubaitis. Jo komanda 90:94 turėjo pripažinti Šarlotės „Hornets“ pranašumą.

Lietuvis pasireikšti gavo 14 minučių ir spėjo surinkti 8 taškus (3/6 dvit., 2/2 baud.). Jokubaitis dar pridėjo 2 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, perimtą kamuolį ir tris klaidas.

Ne itin sėkmingai šį kartą rungtynės susiklostė Mantui Rubštavičiui. Jo atstovaujama „Golden State Warriors“ 90:73 neturėjo vargo su Finikso „Suns“. Lietuvis ant parketo praleido 16 minučių ir surinko 2 taškus (1/2 dvit., 0/4 trit.), išdalino 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir blokavo varžovo metimą.

Ateinančią naktį turėtume išvysti lietuvių akistatą – tarpusavyje susikaus Buzelio „Bulls“ ir Rubštavičiaus „Warriors“.