NBA lyderių akistatoje – pusvalandžiui mačą sustabdęs trikdis

Nuggets ir Celtics mače teko taisyti lanką (AP-SCANPIX nuotr.)

NBA Rytų ir Vakarų konferencijų lyderių akistatoje savo pranašumą įrodė Denverio „Nuggets“ (24-12).

Nikola Jokičiaus vedami „Nuggets“ savo aikštėje 123:111 nugalėjo Bostono „Celtics“ (26-11).

„Nuggets“ arenos personalui šiame mače teko tvarkytis su keistu nutikimu – ketvirtajame kėlinyje po atlikto dėjimo teko taisyti lanką. Nelygus lankas sustabdė veiksmą aikštėje bent 35 minutėms.

Kadangi žaisti komandos negalėjo, žaidėjai ėmė linksminti arenoje susirinkusius fanus. Štai DeAndre Jordanas sugalvojo su vienu jaunuoliu pažaisti „lapas, popierius, žirklės“.

Denverio ekipa po šio mačo tapo vienvalde lydere Vakarų konferencijoje, o keturių pergalių seriją fiksavę „Celtics“ savo poziciją Rytuose išlaiko nuo sezono pradžios.

Jokičius per 32 minutes pasižymėjo trigubu dubliu – 30 taškų (8/11 dvit., 2/2 trit., 8/8 baudų), 12 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo devintasis serbo trigubas dublis šiame sezone. Pagal šį rodiklį jis aplenkė kitą žvaigždę iš Europos Luka Dončičių (8). Trečią vietą dalinasi trys krepšininkai – Ja Morantas, Domantas Sabonis ir Russellas Westbrookas (po 3).

„Nuggets“ laimėjo 10 iš pastarųjų 12 rungtynių. Artimiausius konkurentus Naujojo Orleano „Pelicans“ ir Memfio „Grizzlies“ jie lenkia viena pergale.

„Celtics“ pamažu junta spaudimą išsaugoti pirmąją vietą. 11 pergalių paeiliui iškovoję Bruklino „Nets“ atsilieka 2 pergalėmis.

Svečių gretose labiausiai išsiskyrė Jaylenas Brownas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 30 taškų (8/12 dvit., 4/8 trit., 2/2 baudų), 8 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (12 atk. kam., 12 rez. perd.), Bruce’as Brownas 21, Michaelas Porteris 19, Aaronas Gordonas 18, Bonesas Hylandas 17.
„Celtics“: Jaylenas Brownas 30, Jaysonas Tatumas 25, Derrickas White’as 13, Grantas Williamsas 9.