NBA – Jokičiaus pamokos Wembanyamai ir prasitęsusi „Spurs“ nesėkmių serija

Nikola Jokičius ir Victoras Wembanyama (Scanpix nuotr.)

Su NBA čempionais susidūrusi Victoro Wembanyamos San Antonijaus „Spurs“ ekipa patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Pirmadienio rytą Greggo Popovichiaus auklėtiniai 120:132 turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ krepšininkų pranašumą.

San Antonijaus komanda jau yra pralaimėjusi 12 mačų iš eilės. Tai – trečia blogiausia serija klubo istorijoje. Antirekordą Popovichiaus komanda fiksavo pernai, kuomet vienu metu pralaimėjo net 16 rungtynių iš eilės. Antras blogiausias rezultatas – 13 pralaimėjimų paeiliui 1988/1999 m. sezone.

Įspūdingas rungtynes šiąnakt sužaidė Nikola Jokičius, kuris per 34 minutes pelnė 39 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“ komandoje rezultatyviausiai žaidė kita Europos krepšinio žvaigždė Wembanyama. Pirmo naujokų biržos šaukimo sąskaitoje po mačo buvo 22 taškai, 11 atkovotų kamuolių, 4 blokai, 6 perimti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Dar ketvirto kėlinio pradžioje „Nuggets“ pranašumas buvo pasiekęs rekordinius 28 taškus – 114:86. Nors „Spurs“ pavyko šiek tiek priartėti, galvoti apie pergalę NBA čempionai neleido.