NBA: „Grizzlies“ ir „Nets“ taškų fiesta bei „Trail Blazers“ jaunuolio šou

Twitter nuotr.

Naktį iš pirmdienio į antradienį vykusiose NBA rungtynėse Ja Morant ir Desmondo Bane’o vedami „Memphis Grizzlies“ žaidėjai 134:124 nugalėjo „Brooklyn Nets“ ekipą.

Nugalėtojus į pergalę vedė minėtieji J.Morant ir D.Bane’as, abu pelnę po 38 taškus ir atlikę po 7 rezultatyvius perdavimus

D.Bane’as, kuris iki rungtynių su „Nets“ iš trijų taškų zonos buvo pataikęs 8 metimus iš 28, su antradienio naktį tritaškius šaudė 73 proc. tikslumu (8/11). Tai geriausias „Grizzlies“ gynėjo karjeros pasirodymas.

Savo ruožtu „Nets“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Kevinas Durantas ir Kyrie Irvingas, abu surinkę po 37 taškus.

Antradienio nakties rungtynės – pirmas kartas nuo 1983 metų, kuomet abiejose komandose bent du žaidėjai pelno po 35 taškus.

Po pirmos rungtynių pusės Memfio komanda atsilikinėjo penkiais taškais, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje spurtavę 17:2 susikrovė dviženklį pranašumą. K.Durantas, trečiajame ketvirtyje pelnęs 17 taškų, mėgino išsaugoti intrigą, tačiau didelės pagalbos nesulaukė. Ketvirtis baigėsi 45-28 „Grizzlies“ naudai.

Šio pranašumo Memfio ekipa neiššvaistė ir iškovojo 3 sezono pergalę.

„Nets“ pastaruoju metu neranda jokių priešnuodžių prieš „Grizzlies“. Nors K.Durantas šiąnakt tapo 20-uoju daugiausiai taškų lygoje pelniusiu žaidėju, Bruklyno ekipa varžovams pralaimėjo jau septintą kartą iš eilės.

Kitose rungtynėse „Nets“ susitiks su „Milwaukee Bucks“, „Grizzlies“ pradės keturių rungtynių išvykoje atkarpą su „Sacramento Kings“.

Vienintelė be pralaimėjimų NBA lygoje kol kas keliaujanti komandas – „Portland Trail Blazers“, 135:110 sutriuškinusi „Denver Nuggets“ žaidėjus.

Ilgąją pertrauką „Nuggets“ pasitiko turėdama 6 taškų persvarą, tačiau trečiajame ketvirtyje tikrą šou užkūręs Afernee Simonsas per mažiau nei 8 minutes surinko 22 taškus ir „Trail Blazers“ ekipai ketvirtį padėjo laimėti 44:25.

Po šio sutraiškymo „Nuggets“ palūžo ir paskutiniame ketvirtyje dar 36 taškus praleidę N.Jokičiaus vedami krepšininkai patyrė antrą pralaimėjimą.

Keturias pergales iš tiek pat galimų iškovojusi „Trail Blazers“ komanda tikėsis pratęsti šią seriją prieš „Miami Heat“. „Nuggets“ susitiks su stipriai buksuojančiais „Los Angeles Lakers“ žaidėjais.