NBA – smūgį į veidą sugėrusio Sabonio dublis ir užtikrinta „Kings“ pergalė

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis su Sakramento „Kings“ ekipa naująjį NBA sezoną pradėjo užtikrinta pergale.

Pernai pagal vidutiniškai per rungtynes pelnomus taškus pirmavusi Sakramento ekipa 130:114 užtikrintai patiesė Jutos „Jazz“ krepšininkus.

Jau po pirmų trijų kėlinių Mike’o Browno auklėtiniai buvo suvertę 105 taškus bei pirmavo 18 taškų. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Kings“ pranašumas pasiekė 23 taškus ir jo Sabonio komanda nepaleido.

Sabonis aikštelėje praleido 32 minutes, per kurias surinko 22 taškus, 12 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus.

Ketvirtajame kėlinyje lietuvis dar sugėrė vieno iš varžovų lyderių Jordano Clarksono smūgį į veidą, po kurio „Jazz“ skirta nesportinė pražanga.

Rezultatyviau už lietuvį nugalėtojų gretose žaidė tik Harrisonas Barnesas, pasižymėjęs 33 taškais, 4 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Šeimininkų komandą į priekį su 24 taškais vedė Clarksonas, suomis Lauri Markkanenas finišavo su dvigubu dubliu – 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Sabonio ekipos laukia praeitų metų atkrintamųjų pakartojimas su „Golden State Warriors“, „Jazz“ krepšininkų – akistata su Los Andželo „Clippers“.