Iš skambių NBA kalbų apie naują stipriausią krepšinio turnyrą Europoje gali gautis totalus šnipštas.
Nors NBA vadovai savo pareiškimai demonstruoja optimizmą bei žada po metų-kitų startuoti su naujuoju projektu, tačiau aiškėja, kad tikėto susidomėjimo šį iniciatyva nesulaukė.
Kaip praneša ispanų „Mundo Deportivo“, rytoj (birželio 29 d.) yra paskutinė diena, kuomet naujojo Europos turnyro dalyviais norintys būti investuotojai turi pateikti savo pasiūlymus.
Dešinioji Adamo Silverio ranka Markas Tatumas minėjo daugybę suinteresuotų investicinių grupių ar fondų, norinčių steigti krepšinio komandas didžiausiuose Europos miestuose, tačiau realybėje projektu nesusidomėjo nei vienas su šia galimybe sietas futbolo klubas.
Taip pat didelius lūkesčius NBA dėjo į kelis Europos krepšinio grandus, vildamasi juos pervilioti iš Eurolygos. Šis planas taipogi neišdegė. Madrido „Real“ tapo paskutiniuoju Eurolygos klubu-akcininku, padėjusiu parašą ant naujos dešimtmečio sutarties.
Taip pat Eurolyga paskelbė planus ateityje didinti komandų skaičių, jau dabar nuo 20 iki 32-jų išplėtė Europos taurės dalyvių skaičių bei nepajautė jokio žadėto ekipų nutekėjimo.
Daugiau informacijos apie NBA ateitį Europoje turėtų paaiškėti liepos 14 dieną, kuomet Las Vegase rinksis NBA savininkai.