NBA – eilinis Sabonio dublis ir „Kings“ pralaimėjimas Hiustone

Sacramento Kings twitter nuotr.

Domantas Sabonis surinko 5 dvigubą dublį sezone, tačiau Sakramento „Kings“ neatlaikė varžovų spurto 4 kėlinuke ir nusileido Hiustono „Rockets“ krepšininkams – 107:89.

Jabari Smithas pelnė greitus 8 taškus ir užkūrė „Rockets“ komandą spurtui – 33:19 po pirmo kėlinuko.

Sakramento krepšininkai nepasidavė – 3 ketvirtyje Harrisonas Barnesas smeigė tritaškį ir išvedė „Kings“ į priekį – 64:65.

Lemiamas ketvirtis priklausė Dillionui Brooksui. Kanadietis surinko 12 taškų, o „Rockets“ laimėjo kėlinuką 36:21 ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 107:89.

Sakramento krepšininkai pataikė tik 11 tritaškių iš 41 bandymo, o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 43:53.

Sabonis rungtyniavo 31 minutę ir įmetė 11 taškų (5/8 dvit., 0/2 dvit., 1/4 baud.). Lietuvis dar atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, tačiau suklydo net 5 kartus. Tai 5 Domanto dvigubas dublis sezone iš tiek pat galimų.

Sabonis vidutiniškai atkovoja po 14 kamuolių ir tai yra geriausias rezultatas lygoje. Deandre Aytonas renka po 13.7, o Anthony Davisas ir Rudy Gobertas – po 13 atkovotų kamuolių.

„Kings“ komandoje daugiausiai taškų įmetė Malikas Monkas – 18. Barneso sąskaitoje 13 taškų (3/4 trit.), Javale’as McGee pridėjo 12, o Chrisas Duarte – 10 taškų.

„Rockets“ į pergalę vedė Brooksas – 26 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai. Jabari Smithas pelnė 21 tašką ir atkovojo 11 kamuolių. Fredas VanVleetas taip pat surinko 21 tašką ir pridėjo 12 rezultatyvių perdavimų. Alpereno Senguno sąskaitoje – 15 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Abi komandos, dabar turinčios po 2 pergales ir 3 pralaimėjimus, kitose rungtynėse vėl susikaus tarpusavyje.