Nesustabdomas: NBA – antras Sabonio trigubas dublis iš eilės

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Penktadienio rytą antrą trigubą dublį iš eilės surinkusio 26-erių lietuvio komanda 119:115 namuose nugalėjo Niujorko „Knicks“ krepšininkus.

Puikias rungtynes sužaidęs Sabonis per 36 minutes aikštelėje surinko 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir pačioje rungtynių pabaigoje išrašė bloką.

Trigubą dublį centras atliko ir praeitose rungtynėse prieš Jono Valančiūno atstovaujamą Naujojo Orleano „Pelicans“.

Iš viso Saboniui tai buvo 9 trigubas dublis šį sezoną. Pagal šį rodiklį jį NBA lenkia tik Luka Dončičius (10) ir Nikola Jokičius (25).

Iki antro kėlinio pabaigos likus 4 minutėms „Kings“ turėjo menką pranašumą – 109:106. Tuomet Sabonio ekipa spurtavo 6:0, tačiau atkarpa 7:0 atsakė ir „Knicks“ – 115:113.

Likus pusei minutės Sakramento komanda pelnė 4 taškus iš eilės ir daugiau iniciatyvos iš rankų nebepaleido, o rungtynes jų pabaigoje dviem taikliais baudų metimais „uždarė“ pats lietuvis – 122:117.

Sabonio ekipai tai buvo 7 pergalė per pastarąsias 8 rungtynes. Šiuo metu ji Vakarų konferencijoje užima 3 vietą.

26-erių centras savo komandoje penktadienio rytą buvo rezultatyviausias. 23 taškus, 3 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus pridėjo De’Aaronas Foxas.

„Knicks“ gretose išsiskyrė R.J. Barrettas, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius. 23 taškus įmetė ir 10 kamuolių sugriebė Julius Randle’as.

Niujorko komanda Rytų konferencijoje yra penkta.

„Kings“: Domantas Sabonis 24, De’Aaronas Foxas 23, Malikas Monkas 19, Trey Lylesas 16, Kevinas Huerteris 14.

„Knicks“: R.J. Barrettas 25, Juliusas Randle’as 23, Quentinas Grimesas (4/10 trit.) ir Jalenas Brunsonas po 19.