NBA – 7 Curry tritaškiai, rekordas ir triuškinanti „Warriors“ pergalė prieš Valančiūno „Pelicans“

Golden State Warriors twitter nuotr.

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ patyrė pirmą pralaimėjima NBA reuguliariajame sezone. Juos 102:130 nugalėjo 42 taškus pelniusio Stepheno Curry vedami „Warriors“ krepšininkai.

Curry žengė ant parketo Naujajame Orleane po daugiau nei 2 metų pertraukos. Entuziastingai vietinės publikos sutiktas „Warriors“ mažylis jau pirmame ketvirtyje suvertė 16 taškų.

Ziono Williamsono pastangomis „Pelicans“ neleido varžovams atitrūkti ir po 2 kėlinukų „Warriors“ turėjo tik 2 taškų pranašumą – 57:59.

Visgi antra rungtynių pusė priklausė be Klay Thomsono rungtyniavusiems „Warriors“. Jie spurtavo 45:71 ir šventė triuškinančią pergalę – 102:130.

Valančiūnas per 23 minutes surinko 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

Rezultatyviausiai žaidė Williamsonas ir CJ McCollumas – po 19 taškų. Tikslą pasiekė tik 7 iš 21 McCollumo metimai.

Nesulaikomai rungtyniavo Curry. Jis pataikė 7 tolimus metimus iš 13 ir viso pelnė 42 taškus. „Warriors“ snaiperis pirmose 4 NBA sezono rungtynėse įmetė 24 tolimus metimus. Tai naujas NBA rekordas.

Chrisas Paulas, Mosesas Moody ir Trayce’as Jacksonas–Davisas pelnė po 13 taškų.

Abi komandos vertėsi be vienų iš lyderių – rungtynes praleido Brandonas Ingramas ir Klay Thompsonas.

Kitose rungtynėse „Warriors“ namuose priims kitą NBA lietuvį ir jo Sakramento „Kings“ ekipą. „Pelicans“ ir Valančiūno laukia rungtynės išvykoje su Oklahomos „Thunder“.