Naujoką praradęs „Liverpool“ įsirašė pirmą sezono pergalę

Liverpool - Brighton (Scanpix nuotr.)

Pirmąsias „Premier“ lygos sezono rungtynes namuose sužaidęs „Liverpool“ įsirašė tris taškus.

Šeštadienio vakarą Jurgeno Kloppo auklėtiniai 3:1 nugalėjo „Brighton“ ekipą. Praeitą sezoną šių komandų akistata „Anfield“ stadione baigėsi įspūdinga „Liverpool“ pergale 9:0.

Tiesa, Liverpulio rungtynės neapsiėjo be nesklandumų – jau 3 minutę po Dominico Solanke perdavimo „Bournemouth“ į priekį išvedė Antoine’as Semenyo. Po šio epizodo Andoni Iraola ekipa apsukų nesumažino ir toliau bandė kelti grėsmę.

Visgi 27-ą minutę „Liverpool“ ekipai rezultatą išlygino meistriškai sužaidęs Luisas Diazas, o dar po 10 minučių savo nerealizuotą 11 metrų baudinį sėkmingai pataisė Mohamedas Salah.

Tačiau „Bournemouth“ toliau bandė kurtis progas, o jų šansus dar labiau padidino 58-ą minutę naujoko Alexiso Mac Allisterio gauta tiesioginė raudona kortelė. Visgi netrukus po jos „Liverpool“ pranašumą įtvirtino Dominico Szoboszlai smūgį pakartojęs Diogo Jota, uždaręs visus klausimus.

„Liverpool“ ekipa savo stadione nepralaimi jau 13 kartą iš eilės, o antrą komandos įvartį pelnęs Salah tiksliais smūgiais (187) aplenkė klubo legendą Steveną Gerrardą (186).

Užtikrintą pergalę šeštadienį iškovojo ir „Brighton“ klubas, 4:1 sutriuškinęs „Wolves“ futbolininkus. Kitose rungtynėse „Brentford“ 3:0 išvykoje nugalėjo „Fulham“ ekipą.