Naujajame Orleane – Valančiūno dublis ir komandos draugo karjeros pasirodymas

Jonas Valančiūnas. Scanpix nuotr.

Jono Valančiūno komandos draugo karjeros pasirodymas Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipai nukalė lengvą pergalę.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį „Pelicans“ 127:110 nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus.

Valančiūnas per 21 minutę aikštėje pasižymėjo 11 taškų, 12 atkovotų kamuolių, rezultatyviu perdavimus ir 2 blokais. Lietuviui esant aikštėje, „Pelicans“ už varžovus įmetė 29 taškais daugiau.

Naujojo Orleano krepšininkus į pergalę vedė karjeros pasirodymą surengęs Trey Murphy, pataikęs 9 tritaškius, įmetęs 41 tašką, atkovojęs 7 kamuolius.

C.J. McCollumo indėlis į pergalę – 22 taškai ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Jau po pirmų trijų kėlinių „Pelicans“ pirmavo 36 taškais ir nors ketvirtąjį pralaimėjo 18:37, pergalė jau seniai buvo Willie Greeno auklėtinių kišenėje.

Triumfuoti „Pelicans“ nesutrukdė ir tai, jog antrose rungtynėse iš eilės jai padėti negalėjo kulkšnį susižeidęs Brandonas Ingramas.

Visgi nukraujavusi buvo ir „Trail Blazers“ ekipa – šios nakties rungtynėse dėl blauzdos traumos nežaidė Damianas Lillardas.

Portlando ekipos gretose rezultatyviausiai žaidė Afernee Simonsas, pelnęs 17 taškų, atkovojęs 2 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus. 14 taškų pridėjo Kevinas Knoxas.

Dėl vietos atkrintamosiose kovojanti „Pelicans“ Vakarų konferencijoje užima 12 vietą, tačiau turi tokį patį pergalių ir pralaimėjimų balansą kaip ir aukščiau esančios trys komandos – 33:35.

Savo ružtu „Trail Blazers“ su 31 pergale yra 13.