Naujajame Orleane – neišsiskyręs Valančiūnas ir „Pelicans“ pralaimėjimas

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda NBA patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Naktį iš pirmadienio į antradienį „Pelicans“ 93:101 krito prieš Orlando „Magic“ krepšininkus.

Valančiūnas per 23 žaidimo minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, taip 3 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

Jau pirmajame kėlinyje „Magic“ ekipa buvo atitrūkusi 11 taškų, kuomet Jaleno Suggso tritaškis šeimininkus į priekį išvedė 36:25. Visgi tuomet „Pelicans“ pradėjo artėti ir pertrauką pasitiko tik su 1 taško deficitu – 49:50.

Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus – 93:93, tačiau paskutinę dvikovos atkarpą „Magic“ laimėjo 8:0 ir šventė pergalę.

„Pelicans“ ekipai tai buvo ketvirtas pralaimėjimas iš eilės.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Paolo Banchero, įmetęs 29 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus. 6 taškus puolėjas pelnė per minėtą 8:0 atkarpą.

Šį sezoną „Magic“ ekipa išvykoje jau yra laimėjusi tiek pat rungtynių, kiek per visą praeitą – 10.

„Pelicans“ komandoje, kuriai jau 25 rungtynėse iš eilės padėti negalėjo Zionas Williamsonas, lyderiu tapo Brandonas Ingramas, įmetęs 25 taškus, sugriebęs 6 kamuolius ir išdalijęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Per minėtą atkarpą be Williamsono „Pelicans“ iškovojo 7 pergales ir patyrė 18 nesėkmių.

Naujojo Orleano komandos dabar laukia 3 rungtynių išvykoje serija.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25, C.J. McCollumas 18, Herbertas Jonesas 10.

„Magic“: Paolo Banchero 29, Markelle’is Fultzas ir Moritzas Wagneris po 14, Franzas Wagneris ir Wendellis Carteris po 11.