Naują kariauną buriantis Obradovičius: „Ne visi žaidėjai suprato, ką reiškia atstovauti „Partizan“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Željko Obradovičius (KK Partizan Mozzart Bet X nuotr.)

Belgrado „Partizan“ komanda atsisveikino su savo pastarųjų sezonų vedliais Kevinu Punteriu ir Zachu LeDay, o komandos strategas Željko Obradovičius tikina, kad permainų bus ir daugiau.

Belgrado komanda aktyviai pradėjo tarpsezonio darbus ir jau pristatė pirmuosius naujokus. „Partizan“ marškinėlius vilkės iš NBA grįžęs Prancūzijos rinktinės gynėjas Frankas Ntilikina bei Bolonijos „Virtus“ palikęs Iffe Lundbergas.

„Partizan“ vyr. treneris Obradovičius serbų žiniasklaidai atskleidė, kad pokyčių bus ir daugiau. Anot legendinio stratego, ne visi žaidėjai turėjo reikiamą požiūrį.

„Mes kalbėjomės su žaidėjais ir davėme aiškiai suprasti, kad neketiname laikyti komandoje tų, kurie jaučiasi nepatenkinti. Buvo žaidėjų, kurie nesuprato, ką reiškia „Partizan“, ką jie turi daryti dėl klubo, kaip elgtis. Mes jau padarėme kažkiek sprendimų ir padarysime jų dar daugiau.“

Be jau minėtų komandos lyderių, Belgrade kitame sezone neberungtyniaus ir Jamesas Nunnally, Frankas Kaminsky bei PJ Dozieras.

Klubui sezonas buvo itin nesėkmingas. Eurolygoje užimta 11-ta vieta, o vietiniame fronte visose kovose dėl titulų buvo nusileista „Crvena Zvezda“ ekipai. Obradovičius kalbėjo apie neteisybę Serbijos lygoje bei priežastis lėmusias jo likimą komandoje.

„Po finalų sakiau, kad Serbijos lyga yra cirkas ir turiu dėl to atsiprašyti. Kai buvau jaunas ir eidavau į cirką, ten būdavo smagu. Tai, kas vyksta čia – tragedija. Tai, kas dėjosi pusfinalyje ir finale yra absurdiška.

Dėl manęs, teisėjai gali leisti „Crvena Zvezda“ laimėti nors ir 25 kartus iš eilės. Bet negali būti atsitiktinumas, kad Eurolygoje mes du metus paeiliui renkame daugiau pergalių už juos. Žinau, kad dabar yra sunkus laikas būti „Partizan“ fanu. Todėl aš nusprendžiau likti ir kovoti dėl šios komandos.“

Pasidalinti