Naudingų Sedekerskio ir Blaževičiaus susidūrime – pratęsta įsibėgėjančios „Baskonia“ pergalių serija

Tadas Sedekerskis. Baskonia X nuotr.

Tadas Sedekerskis surinko dvigubą dublį, o Baskonijos komanda 89:79 namuose palaužė Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ krepšininkus, kurių gretose Marekas Blaževičius surinko daugiau naudingumo balų nei praleido minučių ant parketo.

Sedekerskis rungtyniavo 27 minutes ir pelnė 10 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir išdalino 3 rezultatyvius perdavimus.

Blaževičius gavo pasireikšti tik 13 minučių, per kurias spėjo surinkti 12 taškų (5/5 dvit., 2/2 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 3 klaidas ir 15 naudingumo balų. Jis buvo antras rezultatyviausias žaidėjas savo komandoje.

Jo komandoje rezultatyviausiai žaidė 20 taškų įmetęs Jordanas Howardas. Jis pranoko Eurolygoje rungtyniaujantį savo jaunesnį brolį Marcusą, kuris pelnė 15 taškų.

Rezultatyviausiai baskų gretose žaidė Mattas Costello – 16 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai. Vanja Marinkovičius pridėjo 15 taškų (3/9 trit.), Chima Moneke – 13 taškų.

Trečia pergalę iš eilės lygoję iškovojusi „Baskonia“ pasivijo Valensijos ekipą ir lygoje užima 5-6 vietas. Abi Eurolygos komandos Ispanijoje yra surinkusios po 12 pergalių per 20 rungtynių.