Naudingiausias šio sezono Eurolygos žaidėjas pratęsė sutartį su „Olympiacos“

Eurolygos nuotr.

NBA komandų kontekste šį sezoną ne kartą minėtas Bulgarijos krepšininkas Saša Vezenkovas pratęsė sutartį su Pirėjo „Olympiacos“ ekipa.

Pirmadienį „Olympiacos“ ekipa pranešė, jog puolėjas su komanda sutartį pratęsė iki 2025 metų.

Šį sezoną per 15 Eurolygos rungtynių bulgaras vidutiniškai rinko po 19,2 taško, 7,1 atkovoto kamuolio, 2 rezultatyvius perdavimus ir su 25.3 naudingumo balo pirmauja visoje lygoje.

Pastarąsias rungtynes su Atėnų „Panathinaikos“ žaidėjas praleido dėl šlaunies traumos.

„Olympiacos“ komandoje Vezenkovas žaidžią jau penktą sezoną. Po gero praeito sezono ir šiemet fiksuojamos solidžios statistikos žaidėjo pavardė buvo minima NBA kontekste, tačiau dabar, jeigu JAV komandos norės matyti jį savo gretose, turės sumokėti „Olympiacos“.

Pirėjo komanda šiuo metu su 10 pergalių ir 6 pralaimėjimais Eurolygoje dalijasi 4-6 vietas.