Naudingai žaidęs Sedekerskis neišgelbėjo „Baskonia“ nuo nesėkmės Badalonoje

Tadas Sedekerskis (Baskonia X nuotr.)

Tadas Sedekerskis pelnė 11 taškų, o jo atstovaujama „Baskonia“ patyrė pralaimėjimą Badalonoje.

Sėkmingiau paskutines rungtynių minutes sužaidę „Joventut“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 77:72.

Baskų komanda Ispanijos pirmenybėse patyrė šeštą pralaimėjimą per 12 rungtynių ir užima 8-11 vietas.

Nugalėtojams Andrew Andrewsas pelnė 20 taškų (3/5 trit., 7/7 baud.), Andresas Felizas įmetė 13, o Ante Tomičius pridėjo 11 taškų (5/10 dvit.) ir 6 atkovotus kamuolius.

„Baskonia“ gretose išsiskyre Chima Moneke – 17 taškų (4/6 dvit, 2/6 trit.) ir 9 atkovoti kamuoliai. Mattas Costello pridėjo 14 taškų ir 5 kamuolius.

Sedekerskis žaidė 32 minutes ir įmetė 11 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir išdalino 4 rezultatyvius perdavimus.

Eurolygoje Sedekerskio komanda kitą savaitę žais dvi rungtynes namuose – su Stambulo „Fenerbahče“ ir Belgrado „Crbena Zvezda“ ekipomis.