Namų tvirtovė nepalaužiama: „Lietkabelis“ šventė dar vieną pergalę Europos taurėje

7bet-Lietkabelis namie kovojo su Rumunijos U-BT klubu. Lietkabelio facebook nuotr.

Namie nenugalimi „Lietkabelio“ krepšininkai laimėjo dar vienerias Europos taurės rungtynes.

Nenado Čanako auklėtiniai trečiadienį 79:70 palaužė Brešos „Germani“ ekipą.

Panevėžiečiai į priekį šovė jau pirmajame kėlinyje, kuriame susikrovė ir dviženklę persvarą, tačiau po pertraukos svečiai iš Italijos surengė spurtą ir veržėsi į priekį.

Likus žaisti mažiau nei keturias minutes komandas skyrė vos du taškeliai, tačiau tuomet panevėžiečiai spurtavo 8:0 ir atitrūko. Netrukus kapitonas Gabrielius Maldūnas pelnė dvitaškį, kuris Panevėžio komandos persvarą padidino iki 10 taškų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jamelas Morrisas, surinkęs 13 taškų, atkovojęs 3 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Maldūnas pridėjo 12 taškų ir sugriebė 5 kamuolius.

„Lietkabelis“ antrose Europos taurės rungtynėse užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais – 36:25.

Tai buvo jau ketvirta „Lietkabelio“ pergalė per septynerias rungtynes Europos taurės A grupėje, „Germani“ savo kraityje turi 2 pergales ir 5 pralaimėjimus.

Namų arenoje „Lietkabelis“ laimėjo visas ketverias Europos taurės rungtynes.

„Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 13, Gabrielius Maldūnas 12 (5 atk. kam.), Gyorgis Golomanas ir Benas Griciūnas po 10, Vytenis Lipkevičius 9 (7 atk. kam.).

„Germani“: C.J. Massinburgas ir Amedeo Della Valle po 14, Kenny Gabrielis 13 (10 atk. kam.).