Namų sienas apgynusi „Borussia“ į Paryžių vežasi vieno įvarčio pranašumą

Niko Fullkrugas (BVB X nuotr.)

UEFA Čempionų lygos antrajame pusfinalyje Dortmundo „Borussia“ prieš atsakomąsias rungtynes susikūrė minimalų pranašumą.

Atakuojančio pobūdžio dvikovoje tikslą pasiekė vienintelis Dortmundo komandos smūgis – 1:0 įveikta PSG.

Sužaidus 36 minutes Nico Schlotterbeckas atliko itin sėkmingą tolimą perdavimą, kurį priėmęs Niko Fullkrugas išėjo vienas prieš Gigi Donnarumma ir stipriu smūgiu į apatinį vartų kampą išvedė šeimininkus į priekį.

Iki pertraukos PSG futbolininkai kamuolį kontroliavo 57 procentus laiko, tačiau sugebėjo atlikti vos 3 smūgius, kurie visi skriejo pro šalį. Tuo tarpu, „Borussia“ atliko 5 bandymus, kurių 4 skriejo į vartų plotą.

BVB X nuotr.

Antrą kėlinį prancūzai pradėjo atakų lavina – per pirmas 10 minučių į vartus smūgiavo net 6 kartus, o Achrafas Hakimi kartą pataikė į virpstą. Už kelių minučių puikią progą padvigubinti rezultatą ir užfiksuoti dublį turėjo Fullkrugas. Po puikaus Sancho perdavimo puolėjas iš itin patogios situacijos šovė virš vartų.

Iniciatyvą trumpam susigrąžino šeimininkai, dar du kartus pavojingose situacijose į vartus smūgiavo tas pats Fullkrugas.

Puikios progos 80 minutę neišnaudojo Ousmane Dembele. Prancūzas baudos aikštelėje sulaukė puikaus Hakimi perdavimo, tačiau smūgiavo virš vartų.

Už trijų minučių pavojingą išpuolį jau surengė šeimininkai, kai vėl puikiais perdavimais pasižymėjo Sancho, tačiau paskutinę akimirką Brandto smūgį blokavo Marquinhosas.

Abi komandos rungtynėse atliko net 27 smūgius link vartų – 13 šeimininkai, 14 PSG.

Atsakomosios rungtynės Paryžiuje bus žaidžiamos kitą antradienį.