Namų pranašumo neturėsiantis Jasikevičius: „Nežaidėme“ kaip „Fenerbahče“

Šarūnas Jasikevičius. Erikas Ovčarenko/BNS nuotr.

Stambulo derbį pralaimėjęs ir atkrintamosiose namų pranašumo neturėsiantis Šarūnas Jasikevičius išskyrė per didelį klaidų skaičių.

Penktadienį 33-iajame Eurolygos ture lietuvio vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ namuose 80:82 apmaudžiai krito prieš to paties miesto „Anadolu Efes“ krepšininkus.

Chaotiškų rungtynių pirmoje dalyje Šaro auklėtiniai padarė net 10 klaidų ir nors antroje pusėje pavyko jas apriboti, didelis klaidų skaičius komandą išmušė iš ritmo puolime.

„Sveikinu „Anadolu Efes“ ir Tomislavą su pergale. Mums tai nebuvo geros rungtynės, padarėme labai daug klaidų pirmoje mačo dalyje. Per pirmus du kėlinius kamuolį praradome 10 kartų ir atlikome tik 5 rezultatyvius perdavimus. Nebuvo jokio ritmo ar sinchronizacijos.

Paskutiniame kėlinyje prastai gynėmės ir rinkomės sunkius metimus, o tai visą eigą apsuko aukštyn kojomis. Tai nebuvo geras mačas mums, nėra ką daugiau ir pridurti“, – teigė Jasikevičius.

Jasikevičiaus komanda po šio pralaimėjimo neteko galimybės kovoti dėl namų pranašumo atkrintamosiose, tuo metu laimėtas Stambulo derbis buvo gyvybiškai svarbus „Anadolu Efes“. Jeigu paskutiniame ture nesuklups prieš „Crvena Zvezda“, kelialapis į įkrintamąsias atiteks turkams.

„Dabar turėsime savaitę iki rungtynių su „Olympiacos“. Pirmadienį mūsų laukia labai didelės svarbos rungtynės Turkijos čempionate su ta pačia „Anadolu Efes“. Manau, kad tai bus svarbiausios rungtynės iki šiol, o po šio pralaimėjimo jų svarba – dar didesnė.

Šiandien jau spėjome išanalizuoti savo klaidas. Individualiai žaidėme normaliai, tačiau labai strigome komandiškai, ypač puolime. Turėsime į tai atkreipti dėmesį.

Šiandien „Anadolu Efes“ žaidė kaip „Anadolu Efes“, tačiau „Fenerbahče“ nežaidė kaip „Fenerbahče“. Nežaidėme savo krepšinio. Nežinau, ar tai nutiko dėl savaitės pertraukos, ar dėl kitų priežasčių. Tikėjomės, kad „Anadolu Efes“ žais taip, kaip žaidė“, – nuogąstavo Šaras.