MVP grįžta pačiu laiku: Mirotičius kovo mėnesį Eurolygoje demonstravo įspūdingą statistiką

Šarūnas Jasikevičius ir Nikola Mirotičius (zalgiris.lt nuotr.)

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas „Barcelona“ klubas antradienį Eurolygoje pratęsė pergalių seriją, o prie to vėl solidžiai prisidėjo praeito sezono MVP Nikola Mirotičius.

Antradienio vakarą vykusioje dvikovoje „Barca“ 89:80 Belgrade patiesė vietos „Partizan“ ir priartėjo prie namų pranašumo atkrintamosiose užsitikrinimo.

„Barcai“ tai buvo trečia pergalė iš eilės Eurolygoje ir 6 per visus turnyrus. Prie šios sėkmingos serijos stipriai prisidėjo Mirotičius, kovo mėnesį Eurolygoje demonstravęs puikią statistiką.

Po Achilo sausgyslės traumos atsigavęs aukštaūgis mėnesį pradėjo į Kauno „Žalgirio“ krepšį per 26 minutes suversdamas 28 taškus. Tai Ispanijos rinktinės atstovui buvo rezultatyviausios mėnesio rungtynės, tačiau „Barcos“ žaidėjas nemažino apsukų ir toliau.

Vidutiniškai per rungtynes Mirotičius į varžovų krepšį įmesdavo 22 taškus, atkovodavo 5 kamuolius ir rinkdavo 23,6 baudingumo balo.

Puolėjo pataikymas iš dviejų taškų zonos siekė 66,6 procento, tritaškius jis metė 45,4 proc., baudų metimus – 83,8 proc. tikslumu.

Panašu, kad Mirotičius yra realus pretendentas tapti Eurolygos kovo mėnesio MVP. Jam iššūkį mesti gali Dariusas Thompsonas iš „Baskonia“ ekipos, renkantis 17,8 taško, 10, rezultatyvaus perdavimo ir 27 naudingumo balus.

Tiesa, „Barca“ iš visų 6 žaistų rungtynių laimėjo keturias, „Baskonia“ sąskaitą papildė 3 ir tiek pat pralaimėjimų.

Po pergalės prieš „Partizan“ „Barca“ pasivijo Eurolygos lyderius Madrido „Real“ ir Pirėjo „Olympiacos“, tačiau šie savo 31 turo rungtynes žais trečiadienį.