Mūšyje dėl Los Andželo – nesustabdomas LeBronas, pratęsimas ir „Lakers“ pergalė

LeBronas Jamesas (Scanpix nuotr.)

Trileris Los Andžele baigėsi LeBrono Jameso vedamos „Lakers“ pergale po pratęsimo prieš „Clippers“ ekipą – 130:125.

Neseniai į „Clippers“ iš Filadelfijos „76ers“ persikėlęs Jamesas Hardenas registruotas mačui nebuvo, bet rungtynes stebėjo nuo atsarginių suolelio.

„Lakers“, po Jameso baudos metimo, likus žaisti 1 minutę lemiamam ketvirty, turėjo 6 taškų pranašumą – 115:109. Tačiau 8 taškus per paskutinę minutę surinkęs Paulas Georgas padėjo „Clippers“ komandai perkelti rungtynes į pratęsimą.

Papildomo laiko metu „Clippers“ nesėkmingai atakavo iš toli ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 130:125.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jamesas. Jo sąskaitoje 35 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai. Anthony Davisas pridėjo 27 taškus ir 10 atkovotų kamuolių, o D’Angelo Russellas – 27 taškus.

„Clippers“ į pergalę vedė superžvaigždžių trio – Kawhi Leonardas ir Paulas George’as, pelnė atitinkamai 38 ir 35 taškus, o Russellas Westbrookas pridėjo 24 taškus, 11 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Visas 3 rungtynes namuose laimėję „Lakers“ pirmos pergalės išvykoje ieškos Orlande, rungtynėse su vietos „Magic“. „Clippers“ ekipa Niujorke susikaus su „Knicks“.